Психотерапія

Психотерапеват та психотерапія

Психотерапевт — це фахівець, який здобув додаткову освіту в одному або кількох напрямках психотерапії та займається ситуаціями, які потребують більш тривалої уваги, ніж консультація. Цей процес вимагає 10 і більше зустрічей та спрямований на внутрішні зміни за допомогою процесу усвідомлення.

Психотерапія – це «лікування» шляхом спільного з психотерапевтом дослідження внутрішнього світу людини, його переживань та звиклого мислення. Воно спрямоване на зміну особистості, вирішення усвідомлених і неусвідомлених внутрішніх конфліктів, поліпшення якості життя та стосунків з людьми. Це тривалий у часі та систематичний процес, що вимагає регулярних зустрічей.

Під час психотерапії ви дізнаєтеся про свій стан і настрої, почуття, думки і поведінку. Психотерапія допомагає вам навчитися контролювати своє життя та реагувати на складні ситуації за допомогою здорових навичок подолання труднощів.

Мета психотерапії

Загальна мета психотерапії полягає в допомозі клієнтам змінити своє мислення і поведінку таким чином, щоб стати щасливішими і продуктивнішими. Це глибока робота з внутрішнім світом.

Глобальна, кінцева і незмінна мета психотерапії – зробити так, щоб клієнт перестав потребувати психотерапії.

Ваш перший сеанс терапії

На першому сеансі психотерапії терапевт зазвичай збирає інформацію про вас і ваші потреби. Вас можуть попросити заповнити анкети про ваше поточне та минуле фізичне та емоційне здоров’я. Вашому терапевту може знадобитися кілька сеансів, щоб повністю зрозуміти вашу ситуацію та визначити найкращий підхід.

Перший сеанс знайомить Вас зі своїм терапевтом, щоб дізнатися, чи підійде його чи її підхід та особистість для вас. Переконайтеся, що ви знаєте:

 • Який тип терапії використовуватиметься
 • Цілі вашого лікування
 • Тривалість кожного сеансу
 • Скільки сеансів терапії вам може знадобитися
Психологическая консультация Чернівці

Тривалість психотерапії

Психологическая консультация Чернівці

Кількість сеансів психотерапії, яких ви потребуєте, а також те, як часто вам потрібно відвідувати психотерапевта, залежить від наступних факторів:

 • Ваш конкретний психічний стан чи ситуація
 • Серйозність ваших симптомів
 • Як довго у вас були симптоми
 • Як швидко ви робите успіхи
 • Скільки стресу ви відчуваєте
 • Наскільки ваші проблеми із психічним здоров’ям впливають на повсякденне життя
 • Яку підтримку ви отримуєте від членів сім’ї та інших
 • Ваша готовність вкладатися фінансово в терапію

Це може зайняти лише кілька тижнів, щоб допомогти вам впоратися з короткостроковою ситуацією. Або лікування може тривати рік чи довше, якщо ваш стан потребує більш тривалого супроводу спеціаліста.

Вартість - 650 грн

Психотерапія

Заповніть дані

Реквізити для оплати

Установа банку: ПриватБанк

МФО банку: 305299

Отримувач платежу

СКРИПНИК МАР’ЯНА МИКОЛАЇВНА

IBAN:

UA473562820000026008051517904

Рахунок отримувача:

26008051517904

Валюта карти: UAH

РНОКПП отримувача:

3303411309

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ:

Психологічна консультація